Shopping cart Shopping cart
Košík

DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE 50 USD A VÍCE - NAKUPUJTE NYNÍ

Moje zkušenosti z mistrovství světa v long drivu 2018 / Eddie Fernandes:

"Dosažení cíle je pravděpodobně to nejuspokojivější, co může člověk v životě udělat, pokud jde o sport. Na mistrovství světa v long drivu divize Masters 2017 jsem prohrál v semifinále a byl jsem nesmírně zklamaný; jednoduše řečeno, zanechalo to ve mně špatnou chuť. V listopadu 2017 jsem se rozhodl vyhrát mistrovství světa. Dne 27. listopadu 2017 jsem začal spolupracovat s trenérem švihu Lucasem Waldem s jediným cílem:

Staňte se mistrem světa.

Pracovali jsme tak tvrdě na několika mechanikách švihu, které byly v mém švihu špatně. Pracovali jsme tak tvrdě a já jsem to driloval, až se to stalo téměř druhou přirozeností. Dne 4. září 2018 se mi splnil cíl a stal jsem se mistrem světa v divizi Masters v long drivu. Bylo to nesmírně výjimečné, protože v ten den by můj táta oslavil 88. narozeniny... zemřel před dvěma lety. Vítězství jsem věnoval svému bratrovi Stevovi, který zemřel před 3 lety ve věku 54 let. Byl mým idolem a rádcem, když jsem vyrůstal, a naučil mě, jak soutěžit a vyhrávat. Byl uveden do dvou zápasnických síní slávy. Byl to úžasný sportovec. Věděl jsem, že on a můj táta byli ten večer se mnou. Než zemřel, řekl jsem bratrovi, že pro něj jednu vyhraju. Byl jsem zamčený a připravený jít do toho. Podmínky byly obtížné, foukal mírný protivítr a foukalo zleva doprava s velmi měkkým roštem. Svůj vítězný drive jsem trefil na 373 yardů. Celý rok byl z hlediska soutěže úžasný. Měl jsem dvě vítězství: Los Angeles - The Endless Summer Invitational, což bylo mé první vítězství v otevřené divizi, a také mistrovství světa divize Masters v dlouhém drivu. Celkově jsem se zúčastnil 8 soutěží divize Open a 3 soutěží divize Masters; celkem 11 soutěží a 7krát jsem se objevil ve finálové osmičce a dvakrát jsem vyhrál. V sezóně 2018 jsem trefil nejdelší míč World Long Drive Tour na 480 metrů a také nejdelší míč World Long Drive Championships 2018 na 418 metrů.

Žádného úspěchu nedosáhnete sami. Stojí za mnou skvělý tým, počínaje mou úžasnou ženou Eileen a třemi dětmi - Dylanem, Sheou a Bellou. Jsou mými největšími fanoušky a také obrovskou oporou pro mě a mou kariéru.

Zobrazit tento příspěvek na Instagramu

#masters #world #long #drive #champion @waldlucas #swinglikealegend #worldchampion #betterwithage #teamcallaway

Příspěvek sdílený "Rychlý" Eddie Fernandes (@fasteddie_400) na

Obrovský dík patří mým sponzorům Callaway Golf, Paderson Shafts, Flightscope Golf, Boxhiit Fitness Forma a Frozen in Time Cryospa za veškerou jejich podporu v průběhu let. Je příjemné vědět, že hraji s nejlepším vybavením na světě. Loni jsem začal trénovat s Barrettem Stoverem v Revolution Sports Performance a udělal obrovský rozdíl v mé schopnosti zůstat zdravý a neustále se zlepšovat. Děkuji svému tréninkovému partnerovi a příteli, mistru světa v dlouhém drivu z roku 2014 Jeffu Flaggovi, že mě seznámil s vybavením PurMotion, které mi umožňuje provádět silné pohyby v olympijském stylu bez obav ze zranění. Obrovský dík patří Lucasovi Waldovi, můj trenér švihu byl tím, kdo rozhodl o mém letošním vítězství na mistrovství světa Masters v long drivu. Stále dokola jsme drilovali správnou sekvenci a výsledky se projevily. Lucas bude brzy nejvyhledávanějším golfovým instruktorem na planetě. Je tak dobrý.

Také bych chtěl pochválit společnost Boost Oxygen, která mi poslala několik plechovek do Mesquite v Nevadě, což mi rozhodně pomohlo v nadmořské výšce a podpořilo zotavení ve všech nadmořských výškách - úžasný produkt a úžasní kluci, kteří to vedou. V roce 2019 neplánuji zpomalit. Pracuji tvrději než v roce 2018 a mou další akcí je závod IGANZ Global Infinity Series Long Drive v Číně. O víkendu Díkůvzdání budu soutěžit v obou divizích a těším se na příležitost vyhrát na mezinárodní úrovni. Moje šance se mi líbí."